Wedstrijdschema 29 Juli 2022 Supercross Aagtekerke.

 

 

Wedstrijdschema - Motorcross Aagtekerke

10:00 Rijdersmeeting voor alle deelnemers en begeleiders.

Trainingen 
10:30 1e groep Local Heroes
10:40 2e groep Local Heroes
10:50 50 + 65 cc Kleine/grote wielen
11:00 85cc Kleine/grote wielen
11:10 1e groep 250CC 
11:25 2e groep 250CC 
11:40 Dames
11:55 125CC
12:10 500CC
12:25 Veteranen
12:40 Enduro


Wedstrijden
13:00 1e manche 50 + 65cc  Kleine/grote wielen. (12 min plus 1 ronde).
13:15 1e manche 85cc Kleine/grote wielen. (12 min plus 1 ronde).
13:30 1e serie 250cc oneven nummers (15 min plus1 ronde). 13 beste naar finale.
13:50 2e serie 250CC even nummer (15 min plus 1 ronde). 13 beste naar finale.
14:10 Dames (15 min plus 1 ronde).
14:30 1e manche 125CC (15 min plus 1 ronde).
14:50 1e serie Local Heroes (10 min plus 1 ronde). 13 beste naar finale.
15:05 2e serie Local Heroes ( 10 min plus 1 ronde). 13 beste naar finale.
15:20 1e manche 500CC (15 min plus 1 ronde.)
15:40 1e manche Veteranen (15 min plus 1 ronde).
16:00 1e manche Enduro (15 min plus 1 ronde.)
16:15 2e manche 50 en 65cc kleine en grote wielen. (12 min plus 1 ronde).
16:30 2e manche 85cc kleine en grote wielen (12 min plus 1 ronde).
16:45 B-Finale 250cc (12 min plus 1 ronde) 4 beste over naar finale.
17:00 B-Finale Local Heroes (10 min plus 1 ronde) 4 beste over naar finale

17:15 Fietscross

17:30 Pauze en Prijsuitreiking 50cc, 65cc, en 85cc.

18:00 A-Finale Local Heroes (10 min plus 1 ronde).
18:15 Prijsuitreiking Local Heroes
18:20 2e  manche Veteranen (15 min plus 1 ronde).
18:40 2e manche 125cc (15 min plus 1 ronde).
19:00 A-Finale 250cc  (15 min plus 1 ronde).
19:20 2e manche 500CC (15 min plus 1 ronde).
19:40 2e manche Enduro (15 min plus 1 ronde).
20:00 2e manche Dames (15 min plus 1 ronde).


20:20 Baanpreparatie
20:25 Rijdersvoorstelling Superfinale

20:35 Superfinale (20 min plus 1 ronde). Hierin worden uitgenodigd: de eerste 12 rijders uit de 500cc,
de eerste 12 rijders uit de 250cc, de eerste 5 rijders uit de 125cc (mits 16 jaar of ouder), de eerste 3
rijders uit de Veteranenklasse en de eerste 2 rijders uit de Enduro klasse. Andere rijders worden NIET
toegelaten, ook niet door middel van ruiling.

De startopstelling van de superfinale: 1. 1e 125cc, 2. 1e 250cc, 3. 1e 500cc, 4. 1e Veteraan, 5. 1e
Enduro, 6. 2e 125cc, 7. 2e 250cc, 8. 2e 500cc, 9. 2e Veteraan, 10. 2e Enduro, 11. 3e 125cc, 12. 3e
250cc, 13. 3e 500cc, 14. 3e Veteraan, 15. 4e 125cc, 16. 4e 250cc, 17. 4e 500cc, 18. 5e 125cc, 19. 5e
250cc, 20. 5e 500cc, 21. 6e 250cc, 22. 6e 500cc, 23. 7e 250cc, 24. 7e 500cc, 25. 8e 250cc, 26. 8e
500cc, 27. 9e 250cc, 28. 9e 500cc, 29. 10e 250cc, 30. 10e 500cc, 31. 11e 250cc, 32. 11e 500cc, 33.
12e 250cc, 34. 12e 500cc.

 

         Print dit schema en neem het mee naar de wedstrijd. 

 

         Gelieve na einde wedstrijd afval in de daarvoor bestemde containers te deponeren of mee naar huis te nemen.

 

         U helpt er de organisatie mee. Dank u.

 

         Succes met de voorbereiding.