Wedstrijdschema 27 Juli 2018 Supercross Aagtekerke.

 

  • 10:30 Rijders meeting voor deelnemers en begeleiders.


Trainingen
 

  • 11:00 Local Heroes
  • 11:10 50 + 65 cc Kleine/grote wielen.
  • 11:20 85cc Kleine/grote wielen.
  • 11:30 250CC  Oneven nummers.
  • 11:45 250CC  Even nummers.
  • 12:00 Dames.
  • 12:10 125CC
  • 12:25 500CC
  • 12:40 Veteranen
  • 12:55 Enduro

 

Wedstrijden

  • 13:15 1e manche 50 + 65cc  Kleine/grote wielen. (12 min plus 1 ronde).
  • 13:30 1e manche 85cc Kleine/grote wielen. (12 min plus 1 ronde).
  • 13:45 1e Serie 250cc oneven nummers (15 min plus1 ronde). 13 beste naar finale.
  • 14:05 2e Serie 250CC even nummer (15 min plus 1 ronde). 13 beste naar finale.
  • 14:25 Dames (10 min plus 1 ronde).
  • 14:45 1e manche 125CC 15 min plus 1 ronde).
  • 15:05 1e manche Local Heroes (12 min plus 1 ronde).
  • 15:20 1e manche 500CC (15 min plus 1 ronde.)
  • 15:40 1e manche Veteranen (15 min plus 1 ronde).
  • 16:00 1e manche Enduro (15 min plus 1 ronde.)
  • 16:15 2e manche 50 en 65cc kleine en grote wielen. (10 min plus 1 ronde.
  • 16:30 2e manche 85cc kleine en grote wielen (10 min plus 1 ronde).
  • 16:45 B-Finale 250cc 4 beste over naar finale.

 

  • 17:00 Fietscross
  • 17:15 Pauze en Prijsuitreiking 50cc, 65cc, en 85cc.

 

  • 18:00 2e manche Local Heroes (12 min plus 1 ronde).
  • 18:15 2e manche Veteranen (15 min plus 1 ronde).
  • 18:35 2e manche125cc (15 min plus 1 ronde).
  • 18:55 2e manche Finale 250cc  (15 min plus 1 ronde).
  • 19:15 2e manche 500CC (15 min plus 1 ronde).
  • 19:35 2e manche Enduro (15 min plus 1 ronde).
  • 19:55 2e manche Dames
  • 20:15 Baan preparatie
  • 20:25 Rijders Voorstelling Super finale
  • 20:35 Super finale (20 min plus 1 ronde). Hierin worden uitgenodigd De eerste 10 rijders uit de 500cc, De eerste 10 rijders uit de 250cc, De eerste 8 rijders uit de 125cc. De eerste 3 rijders uit de Veteranen klasse, en de eerste twee rijders uit de Enduro Klasse. Andere rijders worden NIET toegelaten. ook niet door middel van ruiling.
  • De opstelling voor de superfinale is als volgt, 1e 1e 125cc, 2e 1e 250cc, 3e 1e 500cc, 4e 1e Veteraan, 5e 1e Enduro, 6e 2e 125cc, 7e 2e 250cc, 8e 2e 500cc, 9e 2e Veteraan, 10e 2e Enduro, 11e 3e 125cc, 12e 3e 250cc, 13e 3e 500cc, 14e 3e Veteraan, 15e 4e 125cc, 16e 4e 250cc, 17e 4e 500cc, 18e 5e 125cc, 19e 5e 250cc, 20e 5e 500cc, 21e 6e 125cc, 22e 6e 250cc, 23e 6e 500cc, 24e 7e 125 cc, 25e 7e 250cc, 26e 7e 500cc, 27e 8e 125cc, 29e 8e 500cc, 30e 9e 250cc, 31e 9e 500cc, 32e 10e 250cc, 33e 10e 500c.

 

         Print dit schema uit en neem het mee naar de wedstrijd. 

         Gelieve na einde wedstrijd afval in de daarvoor bestemde containers te deponeren of mee naar huis te nemen.

         U helpt er de organisatie mee. Dank u.

 

         Succes met de voorbereiding.