Deelnemers Supercross 2018

Klasse 50cc      
Startnummer Naam Woonplaats Motormerk
6 Lars Berkelaar Woerdense Verlaat ktm
16 Johan Bezuijen Ouddorp Zh KTM
23 Ilena steenbakker Wemeldinge KTM sx 50
50 Lewis Wybo Lichtervelde PW 50
84 Gijs van Veen Eethen KTM
246 Mica van den Berg Bergschenhoek husqvarna
  Xavi van de Ven Vlissingen Yamaha
       
Klasse 65cc - grote wielen    
Startnummer Naam Woonplaats Motormerk
125 Lorenzo Reedijk Axel Ktm
129 Co Markusse Kwadendamme KTM SX 65
       
Klasse 65cc - kleine wielen    
Startnummer Naam Woonplaats Motormerk
8 Lois Ceulemans Bonheiden KTM
15 Max van de ketterij Lewedorp Ktm
16 Chiel Moelker Kloetinge KTM
92 Bing Paul Zoetermeer Husqvarna
       
Klasse 85cc - grote wielen    
Startnummer Naam Woonplaats Motormerk
14 Milan Adriaanse Lewedorp Husqvarna
18 Dies Moelker Kloetinge Husqvarna
30 Wessel Catshoek Oude Meer KTM
44 Tom jobse Koudekerke Husqvarna
56 Joeri Sommer Kwintsheul ktm
71 Wessel van wijk Helvoirt Yamaha
82 Rav Kerremans Middelburg ktm 85
84 Geert Kluyfhout Koudekerke KTM
100 Danny van den Bosse Ovezande ktm
109 Danny de Vos Terneuzen Husqvarna
112 Joep Lampio Vlissingen KTM
123 Nick Grinwis Ouddorp Zh Husqvarna
138 Bryan Nelis Yerseke Kawasaki
872 Dylan van Maastrigt Sluiskil Kawasaki
       
Klasse 85cc - kleine wielen    
Startnummer Naam Woonplaats Motormerk
6 Joshua de Smet Borsbeke KTM
       
Klasse 125cc      
Startnummer Naam Woonplaats Motormerk
1 Rick van der Eijk Terneuzen ktm
3 Mats Leeuwesteijn Vlissingen Husqvarna
7 Bas Kluijfhout Biggekerke suzuki
10 Luca Dhanis Terneuzen KTM
16 Levi Oreel Oost-Souburg Yamaha
17 Huib Schipper Grijpskerke suzuki rm 125
18 Ramon Dekker Grijpskerke KTM
19 Remy Geschiere Aagtekerke Ktm
30 Yoeri Meijer Biggekerke Suzuki
34 Floris van Gremberghe Koewacht KTM
47 Timo Dhanis Terneuzen KTM
65 Siemon Bezuijen Ouddorp Zh KTM
67 Bart Kuzee Waarde Yamaha
73 Luuk dekker Biggekerke Honda
74 Sven Vermaas Sint-Maartensdijk KTM
83 Ilan Heirwegh Lokeren  
88 Jochem van de Wiele Hulst ktm
112 Joris Lampio Vlissingen KTM
122 Dailey van de Ketterij Vlissingen KTM
143 Robbert Lippens Biervliet ktm
172 Remco van de Velde Terneuzen ktm
181 Raymon Hillebrand Koudekerke Husqvarna
188 Arwin Klink Goedereede Yamaha
192 Jay Paul Zoetermeer Husqvarna
194 Ruben de Bok Nieuw- en Sint Joosland Husqvarna
197 More Heijt Bergen op Zoom Yamaha
       
Klasse 250cc      
Startnummer Naam Woonplaats Motormerk
2 Martin vd Eijk Terneuzen ktm
4 Luc Verboom Arnemuiden Husqvarna
6 Timothy Huvers Krabbendijke Yamaha
8 Joshua van Doorn Middelburg Yamaha
9 Geerten Wisse 's-Gravenpolder Suzuki
12 Barney Steketee Yerseke YAMAHA
14 Ary van der hoog Oud-Alblas Kawasaki
19 Merijn poot Sint-Maartensdijk Ktm
21 Dennis Francke Grijpskerke Suzuki
36 Roy Deurwaarder Ritthem Husqvarna
37 Mark boot Kamperland Ktm
46 Jonah Pijnen Middelburg yamaha
50 Bart klijn Ouddorp Zh Yamaha
59 Frans Dielens Rilland Honda
61 John Hogendoorn Everdingen Honda
62 Evert sterk Leerbroek Husqvarna
64 Gian Scheele Zaamslag Suzuki
66 Laurens de Ridder Kuitaart KTM 250sx
68 Jan-Willem Duerink Zaamslag Honda
69 Richard Geschiere Aagtekerke Suzuki
75 Lothar De Marez-Desmet Pittem Honda
85 Nancy van de ven Vlissingen Yamaha
87 Michael Van oosten Grijpskerke Yamaha
89 Matthias lodder Sommelsdijk Honda
90 Maikel van Balen Elshout GJV yamaha
92 Niels Vat Klaaswaal Honda
93 Ian hoekman Wemeldinge Ktm
98 Mijndert Groeneveldt Nieuw-Lekkerland Suzuki
111 Aron Van der Veer Herkingen Honda
112 Edwin weijts Wemeldinge Yamaha yzf 250
121 Dave luteijn Axel suzuki
124 Jeremy van de Goor Vlissingen Ktm
141 Rutger Rijcke Terneuzen Yamaha
150 Jurgen Wybo Lichtervelde Husqvarna
155 Niels esselink Dirksland Yamaha
187 Corne Zuidhof Hoedekenskerke ktm
199 Micha jansen Vlissingen Husqvarna
211 Rocco van zweeden Biggekerke Kawasaki
211 Ricardo hout Yerseke Kawasaki
242 Bas Daalhuizen Aagtekerke Suzuki
250 Art van't Geloof Dirksland Husqvarna
259 Wiebe stevens 's-Heer Arendskerke Kawasaki
275 Nick Kastelijn Schijndel Honda
295 Davey de Fouw Colijnsplaat kawasaki kx250
426 Boy Stockman Terneuzen KTM
713 Raymond knippers Serooskerke Walcheren Kawasaki kxf 250
874 Wilko de Booij Walsoorden Ktm
  Robin de jonge 's-Heer Abtskerke Yamaha
       
Klasse 500cc      
Startnummer Naam Woonplaats Motormerk
16 Martin Stroo Oost-Souburg Husqvarna
19 Jan Peter van der Weele Brouwershaven Suzuki
25 Eduard Hillebrand Koudekerke Husqvarna
27 Jaimy Deleersnijder Zulte Yamaha
79 Tony Slijkerman Zaandam Suzuki
85 Rinus van de ven Vlissingen Yamaha
86 Jeffrey van Kempen Oost-Souburg Yamaha 450 4t
99 Bram van Schilt Sint-Annaland Kawasaki
111 Casper ovaa Oost-Souburg Husqvarna
151 Joey Van Stijn Vianen Ut Honda
174 Stefan otter Vianen Ut Suzuki
275 Danny Schmidt Buizingen KTM
285 Kevin spruijt Axel Yamaha
777 Martin van Stijn Vianen Ut Honda
       
Klasse Dames      
Startnummer Naam Woonplaats Motormerk
8 Merel Zuidhof Hoedekenskerke KTM
9 Sabine adriaanse Lewedorp Honda
18 Jennifer van der Cingel Oosterland Honda
22 Danielle van Kempen Oost-Souburg Yamaha 250 2t
27 Marieke Verachtert Westerlo Yamaha
34 Annegreet van der Weele Burgh-Haamstede Suzuki
41 Karin Adriaanse Lewedorp Kawasaki
55 Michelle Sommer Kwintsheul ktm
60 Evie Scheele Zaamslag Yamaha 125cc
151 Ines Ceulemans Bonheiden KTM
636 Leah-grace arts Veghel Honda
       
Klasse Enduro      
Startnummer Naam Woonplaats Motormerk
7 Dominique van strien Den Bommel Kawasaki
11 Ivar de Visser Aagtekerke KTM
18 Jobse Edwin Koudekerke Ktm
24 Kevin Kloosterman 's-Gravenpolder Ktm
35 Roel Geurts As Husqvarna
40 Jasper de visser Domburg Husqvarna
46 Dylan van Leerdam Arnemuiden Ktm exc300
69 Mark dekker Middelburg Ktm
82 Harm Wattel Goes Honda
88 Gerwin Coppoolse Wemeldinge KTM
091 Youri van Noorden Kruiningen KTM
111 Steven Ovaa Arnemuiden Suzuki
129 Jan Markusse Kwadendamme Sherco
219 Rico Verbrugge Kwadendamme Ktm
297 Hans dussmann Woensdrecht Ktm
316 Jarno Vd linde Rotterdam Ktm
526 Erik Verhoeven Westkapelle Husaberg
669 Lennard de kam Biggekerke Alta
718 Ronald Bimmel Aagtekerke Beta
820 Kees Zuidhof Hoedekenskerke KTM
887 Michel van Dooren Hooge Zwaluwe husqvarna
989 Aaron Lexmond Goes KTM
999 Alfred Bac Goes KTM
       
Klasse Local Heroes    
Startnummer Naam Woonplaats Motormerk
7 Jaap de visser Domburg Husqvarna
11 Richard bimmel Domburg Husqvarna
17 Joury Meijer Ouddorp Zh Yamaha
18 Andre van Klinken Burgh-Haamstede Husky
20 Stefan Blommaart Zaamslag Suzuki
21 Jeroen Rottier Wemeldinge Suzuki
22 Bas Troost Harderwijk Honda CRF 450
29 Jeffrey Provoost Breskens KTM
33 André Coomas Aagtekerke Honda
34 Martijn Den hartog Soest Honda
52 Ruben zegers Zaamslag Ktm
55 Robin de Bat Zaamslag Ktm
67 Collin de waegenaere Aardenburg Honda
69 Siemon Verduijn Ouddorp Zh Suzuki
70 Thomas Klepper Ouddorp Zh Husqvarna
84 Hans Voogd Ouddorp Zh honda
100 Corneel stevens 's-Heer Arendskerke Ktm
117 Niek Minderhoud Nieuwvliet Honda
122 Bart de Clerck Vogelwaarde Honda
133 Arnoud Sperling Ouddorp Zh ktm
138 Anco van den Houten Goedereede kawasaki
159 Justin van belzen Arnemuiden Ktm
165 Martin Peene Westkapelle suzuki
166 Marcel van Hoepen Westkapelle Honda
171 Geert Grinwis Ouddorp Zh Husquvarna
194 Jony van Belzen Arnemuiden KTM
208 Mathieu Janssen Aagtekerke Ktm
215 Joeri van Moolenbroek Westkapelle Suzuki
222 Joep Berkhof Dirksland KTM
258 Matthijs van der Veer Dirksland Yamaha
       
Klasse Veteranen      
Startnummer Naam Woonplaats Motormerk
1 Bert v Daatselaar Oostkapelle KTM
2 Freek Roelofs Meliskerke Suzuki
3 Marco Neeleman Bergschenhoek yamaha
5 Peter Karelse 's-Heer Hendrikskinderen Yamaha
6 Frank Bouwman Brielle Suzuki
7 Pieter Moelker Kloetinge Honda
8 Jos Anthonissen Wuustwesel KTM
12 Thijs Lampio Vlissingen Suzuki
21 Frank Rottier Wemeldinge Suzuki
26 Rene Weterings Klein Zundert KTM
31 Jacques van Putten Aagtekerke HONDA
32 Fred Mertens Overmere KTM
51 Ron Bos Goes Honda
56 Peter Roelofs Meliskerke KTM 350
59 Bart Mangnus Vogelwaarde suzuki
62 Ad geldof Oostkapelle Ktm
67 Thomas Adriaanse Lewedorp Honda
69 Patrick vd voort Koudekerke Suzuki
71 William van wijk Helvoirt Yamaha
79 Yvonne Weterings Klein Zundert Honda
85 Leo van der Cingel Oosterland Honda
98 Bas Doornhein Herkingen Honda
99 Jan Kloosterman Schore Honda crf 450
99 Wim Gryp Kruishouten KTM
112 Huib Bastemeijer Leerbroek Husqvarna
115 Erik van der Wekken Zierikzee Honda
143 Adriaan Bruggeman Melissant yamaha
171 Ronnie Kreeft Veghel yamaha
176 Aswin Vandamme Zuiddorpe tm
199 Wim Gryp Kruishoutem KTM
211 Marco Oreel Oost-Souburg Kawasaki
617 Andre jakobsen Meliskerke Suzuki